NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

ljudi iskulirajte

ne kapiram cemu ovolika polemika oko rang liste i prevera u vezi sa resenjima. Naravno da je moguce varati, kao i u svemu, ali valjda nije poenta igranja ove igre da varas; i u virtuelnom svetu, gde vecina ljudi vidi samo tvoj nadimak budes, kao, prvi. Ovo je samo igra, ja hocu da se igram onako iz razonode i da proveram i nadgradjujem neko opste znanje i informisanost, i u tome, naravno, budem sto bolja; a onaj ko hoce stvarno da se takmici treba da se prijavi u pravi kviz, narocito ako je toliko dobar. Malo sam citala replike na forumu i mogu da kazem kako sam i ja primetila da kompjuter najcesce nudi resenje od 10 slova u slagalici, tako da ni ja ne kapiram kako neko stalno moze da ima 11, ali mislim da to vecini ljudi ne bi trebalo da bude najvaznije, vec sama igra. Onaj ko na prevaru osvaja bodove laze sam sebe, a rekla bih i da nije bas sam, posto ne vidim nijedan realan razlog za to. O moralu da i ne govorimo.

12 za
2 protiv
Jelena O
2012-02-13
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0459 sec.

Copyright © 2024