NajnovijeNajčitanijeNajviše porukaPostavi novu temu 

NEVENA

Pozdrav i čestitke Neveni koja je danas u Slagalici održala čas profesoru,svaka čast!

14 za
5 protiv
Слађан
2010-11-03
???

Гледао сам, јако је позитивна и симпатична!

Јел код нас на сајту?
 

10 za
2 protiv
Fellow
2010-11-03
???

 

Fellow napisa...

Гледао сам, јако је позитивна и симпатична!

Јел код нас на сајту?
 

...Verujem da jeste prisutna na sajtu kao i velika većina onih koji imaju bilo kakve veze sa Slagalicom.(A verovatno je prisutan i profesor koji je izgleda već glasao protiv naše fasciniranosti Nevenom) cheeky

7 za
5 protiv
Слађан
2010-11-03
???

Хехехе, добро закључујеш yes

5 za
3 protiv
Fellow
2010-11-03
???

Gledao sam slagalicu na rts streamu preko neta. Nevena nije mogla da nastavi sa ucescem sad. Steta. Nevena ako citas ovo, javi nam da li ce ti dati novu sansu, stekla si puno navijaca juce.

4 za
2 protiv
Meda
2010-11-04
???

Ukoliko se pogleda jačina protivnika koga je savladala Nevena i njena prikazana igra(sigurnost i opuštenost) u prvom nastupu u kvizu, verujem da bi daleko dogurala ,šteta što nije mogla doći na snimanje ali je pred njom svetla budućnost što se kvizova tiče.

4 za
1 protiv
Слађан
2010-11-04
???

Jel` moze neko da mi objasni o cemu se radi? Koga je pobedila ta Nevena, i zasto nije mogla da nastavi? Licni razlozi ili kraj ciklusa? Kad smo vec tu, ima li snimka negde?

3 za
1 protiv
Kalimist
2010-11-04
???

Kalimist napisa...

Jel` moze neko da mi objasni o cemu se radi? Koga je pobedila ta Nevena, i zasto nije mogla da nastavi? Licni razlozi ili kraj ciklusa? Kad smo vec tu, ima li snimka negde?

...pobedila je takmičara koji je pre toga pobedio takmčara koji će visoko da se plasira,devojka valjda još ide u srednju školu, a razlog zbog kojeg sam napisao da je održala čas profesoru je bila odjava voditeljke Marije koja je rekla na kraju kviza kada je trebalo da se pogleda konačni rezultat :"S jedne strane je profesor s druge đak da vidimo konačan rezultat" koji je bio 105-95 otprilike ,snimak verovatno postoji a kad će biti postavljen ne znam

4 za
0 protiv
Слађан
2010-11-04
???

Ne rekoste nista za razloga prestanka njenog ucestvovanja...

Usput, saznadoh danas ko je pobednik, pa bi mozda bio red da nam forumasi izadju u susret, i kazu svoje vidjenje finala...

2 za
1 protiv
Kalimist
2010-11-04
???

Pošalji odgovor

Samo prijavljeni korisnici sa 5000 ili više poena mogu da glasaju i da ostavljaju poruke.

 

Stranica kreirana za 0.0110 sec.

Copyright © 2024